
Дискові гальмівні колодки (передні) на Renault Kangoo 1998->2008 4x4 — LPR (Італія) - LPR05P911
- Немає в наявності
- Код: 05P911
831 ₴
- +380 (50) 468-05-76відділ продажу
- +380 (73) 268-69-66відділ продажу
- +380 (68) 158-55-45відділ повернень (viber)

"Нам довіряють" – це не просто порожні слова, це результат нашої стійкої присутності на ринку понад 10 років. За цей час ми змогли завоювати довіру понад 70 000 задоволених клієнтів. Ми пишаємось тим, що наша компанія обробила понад 100 000 замовлень, що підтверджує нашу надійність та професіоналізм.



Ми відправляємо запчастини зі свого складу, тому, в більшості випадків, ви можете отримати замовлення вже наступного дня після покупки.
На нашому новому сайті є ще більше інформації про товар:
-
докладні характеристики;
-
таблиця сумісності;
-
оригінальні номери;
-
аналоги;
-
комплектуючі та інше
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P911 |
| Виробник | LPR |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 59.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 136.8 мм |
- Ціна: 831 ₴





