
Сальник КПП, півосі 33x55x8 (R, правий) на Renault Megane IV 2016-> - ElringKlinger - EL534300
- Немає в наявності
- Код: 534.300
460 ₴
- +380 (50) 468-05-76відділ продажу
- +380 (73) 268-69-66відділ продажу
- +380 (68) 158-55-45відділ повернень (viber)
Сальник КПП, півосі 33x55x8 від ElringKlinger - це гарантія надійності і довговічності вашої коробки передач для Renault Megane IV.
Ця важлива деталь спроектована, щоб запобігти витоку олії та забезпечити правильне функціонування коробки передач. Наш сальник КПП від ElringKlinger відповідає найвищим стандартам якості та пройшов суворі випробування, щоб забезпечити тривалий термін служби.
Сучасні автомобілі вимагають надійних компонентів, і сальник КПП – не виняток. Наш продукт розроблений з урахуванням сучасних технологій та потреб автовласників, забезпечуючи оптимальне ущільнення та запобігаючи потенційним проблемам.
Вибравши сальник КПП від ElringKlinger, ви робите ставку на надійність та професійну якість. Підтримайте надійну роботу вашої коробки в Renault Megane IV - замовляйте сальник КПП від ElringKlinger.
Чому нам довіряють?
- Більше 100 000 оброблених замовлень.
- Більше 10 років на ринку.
- Професійна консультація.
- 365 днів на повернення товару.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534.300 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Renault Megane, X8R |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Основні атрибути | |
| Висота 1 | 8 мм |
| Висота 2 | 13 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рік випуску | 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 |
| Мoдель | Megane |
| Марка | Renault |
| Марка автомобіля | Renault Megane IV |
| Об'єм | Будь який |
- Ціна: 460 ₴





