
Радіатор пічки (теплообмінік) на Renault Megane II 2001->2009 1.5dCi+1.9dCi+2.0dCi+1.4+1.6 — NRF - NRF54272
- Немає в наявності
- Код: NRF 54272
2 206 ₴
- +380 (50) 468-05-76відділ продажу
- +380 (73) 268-69-66відділ продажу
- +380 (68) 158-55-45відділ повернень (viber)

"Нам довіряють" – це не просто порожні слова, це результат нашої стійкої присутності на ринку понад 10 років. За цей час ми змогли завоювати довіру понад 70 000 задоволених клієнтів. Ми пишаємось тим, що наша компанія обробила понад 100 000 замовлень, що підтверджує нашу надійність та професіоналізм.



Ми відправляємо запчастини зі свого складу, тому, в більшості випадків, ви можете отримати замовлення вже наступного дня після покупки.

На нашому новому сайті є ще більше інформації про товар:
-
докладні характеристики;
-
таблиця сумісності;
-
оригінальні номери;
-
аналоги;
-
комплектуючі та інше
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NRF 54272 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рік випуску | 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 |
| Мoдель | Megane |
| Марка | Renault |
| Марка автомобіля | Renault Megane II |
| Об'єм | 1.4, 1.5 dCi, 1.6, 1.9 dCi, 2.0, 2.0 dCi |
| Серія | MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2002- |
| Сумісність | Renault MEGANE II (BM0/1_ CM0/1_) 2002-, Renault SCENIC II (JM0/1_) 2003- |
| Основні атрибути | |
| Країна реєстрації бренду | Голландія |
- Ціна: 2 206 ₴







