Корзина
2654 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380977713364
+380954672434
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийСтароконстантиновское шосе, 5
«Auto-Mechanic»
Корзина

Мастило Castrol - у нашому магазині

Мастило Castrol - у нашому магазині

Castrol - всесвітньо відома марка автомастил і мастильних матеріалів. Напівсинтетичні і синтетичні моторні оливи, відтепер можна придбати у нашому магазині і замовити його доставку в будь-який населений пункт України.

Світові автовиробники давно співпрацюють з Castrol і рекомендують це мастило для використання в двигунах своїх автомобілів. Концерн Renault-Nissan, також офіційно переводить весь модельний ряд автомобілів марки Renault на оливи Castrol. 

Три основні лінійки напівсинтетичних і синтетичних олив, розрізняються між собою базовим складом, присадками і ціною. Сполучення модифікаторів тертя і загусники дозволяє підвищити робочі характеристики двигуна за рахунок зміни в'язкості масла. Зниження цього параметра зменшує тертя, захищаючи двигун від зносу і скорочуючи витрату палива.

Менеджери нашого магазину, підберуть для вашого автомобіля відповідне мастило. Правильний підбір якісного автомастила Кастрол продовжують термін міжремонтної експлуатації двигуна.

 

Другие новости
 • Мастило Motul
  Мастило Motul
  Після недавнього введення концерном Renault нових вимог до мастильних матеріалів, компанія Motul в черговий раз продемонструвала швидкість реакції на зміну потреб ринку і тому тепер у нашому магазині ви можете придбати оливи цього бренду
  Полная версия новости
 • Безкоштовна доставка у ваше місто
  Безкоштовна доставка у ваше місто
  Скористайтесь спеціальною пропозицією та отримайте доставку вашого замовлення безкоштовно. Але ви не зможете скористатися цією можливістю, якщо використаєте промокод для 10% знижки. Отож ви можете вибрати, що саме для вас буде краще
  Полная версия новости