Корзина
2654 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380977713364
+380954672434
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийСтароконстантиновское шосе, 5
«Auto-Mechanic»
Корзина

Як відрізнити підробку моторної оливи Castrol?

Як відрізнити підробку моторної оливи Castrol?

Загальновідомий факт: "Чим популярніший товар, тим частіше його підробляють". Не обходять стороною ці слова і продукцію бренду Castrol, який належить групі компаній BP. Тому ми покажемо як відрізняти оригінал від підробки

Захисне кільце кришки з логотипом
Ребра жорсткості на кришці доходять до самого верху каністри. Логотип Castrol жовтуватого кольору, фарба нанесена за допомогою лазерного принтера, у зв'язку з чим здерти її досить складно. Захисне кільце щільно прилягає до кришки.

Логотип Castrol зверху на кришці
На верху кришці знаходиться об'ємний логотип Castrol, який витіснений в саму кришку.


 

Захисна фольга під кришкою
Під кришкою знаходиться захисна фольга сріблястого кольору.


 

Унікальний код каністри
На каністру Castrol нанесено унікальний код, який містить інформацію про країну виробництва, номер партії та дату розливу масла. Код нанесений на лазерному принтері.


 

Голограма "Замок"
Голограма переливається в горизонтальній площині як би горизонтальними смугами. На підробках голограма переливається по всій площині.


 

Подвійна етикетка
Етикетка на зворотному боці каністри подвійна, її можна розділити. На оригінальній каністрі етикетка розділяється легко і просто. На підробці етикетка розділяється зі скрипом і місцями заїдає.


 

Дата виробництва
Обов'язково перевіряйте дату виробництва каністри і розливу масла. Дата виробництва каністри повинна бути не більше 2 місяців від дати розливу оригінального масла (пункт 4 цього списку).


 

QR Код
Прочитуємо QR код на лицьовій і зворотній стороні каністри і звіряємо з цифро-буквеним позначенням на зворотній стороні каністри.

Вкрай застерігаємо від покупки масла"на розлив"з бочки. Підробка масла в бочках - це ще більш простий процес, ніж підробка масла в каністрі. Можна легко нарватися на "ласкотун", суміш масел.

Отож купуючи оливу у нашому магазині ви можете бути впевненні в оригінальності та можете тепер в цьому переконатися

Другие статьи
 • Визначення оригінальності запчастин
  Визначення оригінальності запчастин
  Оригінальні запчастини Рено забезпечують тривалу експлуатацію цих машини, а також безпеку її водія і пасажирів. Але на полицях автомагазинів в широкому асортименті представлені неоригінальні і контрафактні запчастини
  Полная версия статьи
 • Підбір по VIN-коду
  Підбір по VIN-коду
  Більшість автовиробників використовує VIN-код, структура якого визначається міжнародним стандартом. VIN код - це надійна і однозначна ідентифікація автомобіля
  Полная версия статьи