Корзина
2591 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380977713364
+380954672434
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийСтароконстантиновское шосе, 5
«Auto-Mechanic»
Корзина

Швидкий спосіб перевірки гальм

Швидкий спосіб перевірки гальм

Гальмівна система є важливою частиною автомобіля, яка вимагає регулярного обслуговування. Автоексперти розповіли, як просто і швидко перевірити цю групу механізмів.

____________________________

Читать статью на РУССКОМ
____________________________

Відомо, що гальмівні диски часто перевіряються за допомогою спеціального обладнання, доступ до якого можна отримати в дилерському центрі або автомайстерні. Гальмівний стенд використовується для тестів на справність системи, швидкість уповільнення при гальмуванні і оптимізації роботи комплектуючих. Незважаючи на впевненість автолюбителів, провести подібні процедури в умовах власного гаража неможливо. Тим не менш, є кілька нехитрих способів, які дозволяють оцінити ефективність гальм.

Наприклад, показовим може стати дорожнє випробування за межею населених пунктів: водієві необхідно розігнатися до 60 км/год, а потім різко натиснути на гальмівну педаль. Найчастіше про несправності говорить занос автомобіля в сторону. Якщо тягне вправо – то потрібно оцінити стан правого колеса і навпаки. У той же час, під час натискання потрібно звернути увагу на вібрацію, яка вважається нормальною для авто з ABS. У разі відсутності цієї технології – проблема криється в надмірному нагріванні і деформації дисків.

Рекомендується також регулярний огляд дисків на наявність іржі, подряпин, відколів та інших недоліків. Не зайвим також стане перевірка рівня гальмівної рідини, яка не повинна бути нижче мінімальної позначки, і мати запах гару або бруду. Нарешті, слід прислухатися до роботи ручного гальма за допомогою різкого переміщення рукоятки. Пристрій не має видавати більше 3-5 клацань. В іншому випадку – критично важливо звернутися за допомогою в автосервіс.

 

________________________________

 

Тормозная система является важной частью автомобиля, которая требует регулярного обслуживания. Автоэксперты рассказали, как просто и быстро проверить эту группу механизмов.

Известно, что тормозные диски часто проверяются с помощью специального оборудования, доступ к которому можно получить в дилерском центре или автомастерской. Тормозной стенд используется для тестов на исправность системы, скорость замедления при торможении и оптимизации работы комплектующих. Несмотря на уверенность автолюбителей, провести подобные процедуры в условиях собственного гаража невозможно. Тем не менее, есть несколько нехитрых способов, которые позволяют оценить эффективность тормозов.

Например, показательным может стать дорожное испытание за чертой населенных пунктов: водителю необходимо разогнаться до 60 км / ч, а потом резко нажать на тормозную педаль. Чаще всего о неисправности говорит занос автомобиля в сторону. Если тянет вправо - то нужно оценить состояние правого колеса и наоборот. В то же время, при нажатии нужно обратить внимание на вибрацию, которая считается нормальной для авто с ABS. В случае отсутствия этой технологии - проблема кроется в чрезмерном нагреве и деформации дисков.

Рекомендуется также регулярный осмотр дисков на наличие ржавчины, царапин, сколов и других недостатков. Не лишним также будет проверка уровня тормозной жидкости, которая не должна быть ниже минимальной отметки, и иметь запах гари или грязи. Наконец, следует прислушаться к работе ручного тормоза с помощью резкого перемещения рукоятки. Устройство должно выдавать более 3-5 щелчков. В противном случае - критически важно обратиться за помощью в автосервис.

 

Джерело - http://mmr.net.ua/

Другие статьи
 • Нові каністри TOTAL і ELF
  Нові каністри TOTAL і ELF
  Нові кольори, оновлені етикетки і більш ергономічний дизайн - ось які зміни торкнулися каністр, які Total Lubrifiants представили для всього спектра мастильних матеріалів TOTAL і ELF.
  Полная версия статьи
 • Догляд за легкосплавними дисками
  Догляд за легкосплавними дисками
  Бруд, слякоть, волога, гальмівний пил з гальмівних колодок і дисків - легкосплавні алюмінієві колісні диски повинні витримувати справжнє грязьове бомбардування день за днем. Тому їх так важливо мити
  Полная версия статьи