Корзина
3166 отзывов
+380 (67) 757-64-79
+380 (50) 468-05-76
Староконстантиновское шосе, 5, Хмельницкий, Украина
«Auto-Mechanic»
Корзина

Renault Trafic Spaceclass

Renault Trafic Spaceclass

TRAFIC SpaceClass на 9 місць є найпросторішим і найкомфортнішим у своєму класі. Завдяки модульним поворотним сидінням другого та третього рядів доступно більше 50 конфігурацій інтер’єру, що є унікальним в даному сегменті авто

____________________________

Читать статью на РУССКОМ
____________________________

Renault позиціонує TRAFIC SpaceClass серед мікроавтобусів високого класу. TRAFIC SpaceClass - синонім простору та комфорту.

Для найбільшого комфорту кожного пасажира вікна затемнені, а салон обладнано регульованим кондиціонером й індивідуальними світлодіодними лампами для читання та оздоблено шкірою ексклюзивної якості (в залежності від версії).

Версія Signature Pack автомобіля TRAFIC SpaceClass може трансформуватися в мобільний офіс завдяки поворотними сидіннями та складному столику у центрі салону, який містить багато відділень для зберігання речей. Всі версії авто обладнано розетками на 220 вольт та USB роз'ємами для зарядження портативних комп’ютерів і електронних приладів.

Панель приладів має безліч практичних і характерних деталей, в тому числі оздоблене шкірою кермо, безліч відділень для зберігання речей, а також хромові та глянцеві вставки. Авто може бути обладнано навігаційною системою MediaNav Evolution з 7-дюймовим екраном або системою R-Link Evolution на базі Android Auto, а також камерою заднього виду (в залежності від версії).

Зовні TRAFIC SpaceClass легко відрізнити завдяки плавним лініям кузова, хромованій решітці та пофарбованим бамперам, логотипам SpaceClass на передніх крилах, ексклюзивному кольору Comet Grey (Сіра комета), численним глянцевим деталям та 17-дюймовим колесам з ефектом діамантового напилення (в залежності від версії).

TRAFIC SpaceClass націлений на професійних клієнтів, але приділяє неабияку увагу комфорту всіх без винятку пасажирів, незалежно від тривалості поїздки. Авто особливо підходить для компаній і готелів, що забезпечують трансфери від вокзалів і аеропортів. Новий висококласний мікроавтобус ідеально підходить для пасажирських перевезень таксі та незалежних перевізників. TRAFIC SpaceClass також підійде для приватного користування, наприклад, сім'ям, які надають перевагу просторому салону і модульності.

 

 

________________________________

Renault позиционирует TRAFIC SpaceClass среди микроавтобусов высокого класса. TRAFIC SpaceClass - синоним пространства и комфорта.

Для наибольшего комфорта каждого пассажира окна затемнены, а салон оборудован регулируемым кондиционером и индивидуальными светодиодными лампами для чтения и украшен кожей эксклюзивного качества (в зависимости от версии).

Версия Signature Pack автомобиля TRAFIC SpaceClass может трансформироваться в мобильный офис благодаря поворотными сиденьями и сложном столике в центре салона, который содержит много отделений для хранения вещей. Все версии авто оборудовано розетками на 220 вольт и USB разъемами для зарядки портативных компьютеров и электронных приборов.

Панель приборов имеет множество практических и характерных деталей, в том числе отделанный кожей руль, множество отделений для хранения вещей, а также хромовые и глянцевые вставки. Авто может быть оборудован навигационной системой MediaNav Evolution с 7-дюймовым экраном или системой R-Link Evolution на базе Android Auto, а также камерой заднего вида (в зависимости от версии).

Внешне TRAFIC SpaceClass легко отличить благодаря плавным линиям кузова, хромированной решетке и окрашенным бамперам, логотипам SpaceClass на передних крыльях, эксклюзивном цвета Comet Grey (Серая комета), многочисленным глянцевым деталям и 17-дюймовым колесам с эффектом бриллиантового напыления (в зависимости от версии).

TRAFIC SpaceClass нацелен на профессиональных клиентов, но уделяет большое внимание комфорту всех без исключения пассажиров, независимо от продолжительности поездки. Авто особенно подходит для компаний и отелей, обеспечивают трансферы от вокзалов и аэропортов. Новый высококлассный микроавтобус идеально подходит для пассажирских перевозок такси и независимых перевозчиков. TRAFIC SpaceClass также подойдет для частного пользования, например, семьям, предпочитают просторному салону и модульности.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner