Корзина
2730 отзывов
+380977713364
+380954672434
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийСтароконстантиновское шосе, 5
«Auto-Mechanic»
Корзина

Секрети Renault Logan: як збільшити розмір багажника

Секрети Renault Logan: як збільшити розмір багажника

У будь-якої машини є функції, дізнатися про які можна тільки досвідченим шляхом або прочитавши в інструкції по експлуатації. Ось одна з таких функцій яка допоможе вам збільшити розмір багажника

У Renault Logan, як і у левової частки сучасних автомобілів, складаються спинки другого ряду сидінь. Це дозволяє значно збільшити корисний об'єм для багажу.

Але навіть деякі власники Логана не знають, що сидіння заднього ряду відкидається вперед. При цьому спинка складається на трохи більший кут. Сходинка між спинкою заднього ряду і підлогою багажника нікуди не дінеться, але якщо ви плануєте завантажити свій Логан під зав'язку, корисно знати про таку можливість. 


 

 

 

 

 

 

 

 

Саме сидіння можна легко демонтувати (для цього не потрібно відвертати ніяких болтів) і залишити, наприклад, в гаражі, звільнивши ще трохи місця 

Тепер власники Renault Logan і інших спів платформенних моделей можуть збільшити об'єм свого багажника. Ця інформація стане в нагоді в повсякденній експлуатації або ж зможете поділитися нею, наприклад з сусідом по гаражу.

 

Джерело: https://www.zr.ru/ 

Другие статьи