Корзина
3166 отзывов
+380 (67) 757-64-79
+380 (50) 468-05-76
Староконстантиновское шосе, 5, Хмельницкий, Украина
«Auto-Mechanic»
Корзина

Як скоротити витрати на паливо влітку: 8 простих способів

Як скоротити витрати на паливо влітку: 8 простих способів

Літній розхід палива практично завжди нижче зимового. Не треба гріти машину, не потрібно повзати по сніжним заметам, немає потреби в шипованій гумі. Але це жодним чином не означає, що якщо на вулиці спека, то нікому не хочеться заощадити на АЗС

Паливо
На жаль, перша ж порада буде зовсім непопулярною. Наприклад, банальне використання 92-го замість 95-го в спеку, нічим хорошим не закінчиться. Навпаки, всі паливні гуру радять заливати в жарку погоду високооктановий 98-й - це, мовляв, запобіжить небажаній детонації. На жаль - вони мають рацію.
Де тут економія? Назвемо це відкладеної економією: ви продовжуєте термін служби свого двигуна, уникаючи передчасних ремонтів.
І ще про паливо. Тим, хто вишукує АЗС з найнижчими цінами, бубонячи про себе, що «всі вони з однієї бочки», нагадаю, що при будь-яких проблемах з гарантійним мотором на сервісі відразу ж потягнуть пробу палива з вашого бака на експертизу. Крок вправо, крок вліво - вердикт: «Відмовити!».
Колеса
Якщо ви не збираєтеся в спеку штурмувати трясовини і їм подібні місця, то для асфальту сміливо можете підняти тиск в шинах на пару десятих. Багато не виграєте, але один-два відсотки будуть ваші …

Вікна, клімат-контроль і ... маршрут!
І відкриті в спеку вікна, і працючий кондиціонер - все це приємно для тіла, але вкрай шкідливо для гаманця. Вкрай бажано для економії: вікна позакривати (хіба що шпаринку залишити), а кондиціонер вимкнути або хоча б зменшити його апетит, трохи збільшивши задану температуру. А щоб їзда все-таки приносила задоволення, можна здійснювати частину поїздок в холодну пору доби. До речі, в цьому є й інший аспект економії: якщо вночі менше пробок, то і витрата буде нижче ... Не випадково досвідчені дачники все частіше намагаються вирватися з міста хто о п'ятій ранку, хто в першій годині ночі. Скільки при цьому вдасться заощадити, невідомо: як пощастить ...
На жаль, нічна їзда не рятує від денних пробок. Ми не в силах їх здолати, але завжди можна спробувати в них не потрапляти. Тут рада банальна: користуйтеся маршрутником, який іноді дає слушні поради.

Фільтр
Літо - це пил, тополиний пух, мухи та інші “приємності”. Тому не забувайте періодично замінювати повітряний фільтр. Він, затуляючи собою хмару пилу, мимоволі погіршує наповнення циліндрів двигуна, а це безпосередньо впливає на витрату пального. При цьому реальний стан такого фільтра важливіше, ніж його бренд - грубо кажучи, при повністю заповненому фільтрі мотор просто затихне. Ефект від своєчасної заміни фільтра може становити кілька відсотків.

Слідкуйте за дахом
Встановлювати на дах багажник завжди лінь, а знімати його - і зовсім не хочеться. Але якщо сьогочасної необхідності в ньому немає, то все-таки зробіть це: звільнений дах може подарувати вам десять відсотків економії.
 


Абсолютна зброя
Абсолютне чи не абсолютне, але саме стиль вашого водіння - хоч влітку, хоч взимку - переважає всі інші спроби на чомусь заощадити. Причому в спеку заощадити можна навіть більше, ніж взимку: адже як не крути, а вабить сухе, рівне шосе, що йде вдалину та мимоволі провокує натиснути на педальку сильніше і різкіше. І якщо власник якоїсь “Панамери” не дивиться на витрати то бюджетні автомобільчики, які намагаються якось самоствердитися вижиманням з моторчиків останніх сил, повинні все-таки вирішити - ми економимо або граємо в доганялки? Суміщення не вийде, а витрата на тризначних швидкостях легко може перевищити звичні цифри рази в два, а то і в три.

Окремо відзначимо, що із зазначеної причини витрата палива на порожній дорозі може бути навіть вище, ніж на завантаженній.
 

Джерело: https://www.zr.ru/

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner